Hakkımızda

Rugano, 1970’li yıllardan itibaren sektörde biriktirdiği tecrübeyi yenilikçi bir anlayışla yeniden yorumlayıp, müşteri odaklı bir kurumsal politika ile yüksek kalitede ürünler üretmeyi amaçlayan bir ayakkabı markasıdır.

Markamız, her zaman ön planda tuttuğu kalite ve şıklık nosyonunu özgün tasarımlarına yansıtarak, müşterilerinin yaşam, estetik ve konfor kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedef edinmiştir.

Ayakkabıcılığı sadece bir zanaat veya klasik bir iş-üretim modeli olarak değil, aynı zamanda bir sanat olarak da ele alan vizyonu ve ayakkabı tercihinin aynı zamanda bir yaşam stili tercihi olduğuna olan inancıyla Rugano, üretim ve tedarik süreçlerini konfor, estetik, sağlık, şıklık gibi birçok farklı perspektiften ve kaliteden asla ödün vermeden ele almaktadır.

800 metrekarelik üretim tesisine, 600 metrekarelik Showrooma ve yılda 350 bin çift bayan ayakkabısı üretebilme kapasitesine sahip olan Rugano, 10’a yakın yabancı ülkeye ihracat yapmakta ve hem iç hem de dış pazarda müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır.

Misyon

Konfordan, estetikten, sağlıktan ve şıklıktan ödün vermeden üretilen ayakkabıları, en uygun fiyatlarla müşteriyle buluşturmak ve müşterilerini mutlu etmek Rugano’nun öncelediği misyonudur. Çünkü güzel ayakkabı, herkesin hakkı…

Vizyon

Yenilikçi anlayışını yılların birikimine dayandıran Rugano, akılcı ve ilkeli kurumsal politikalarla ve müşteri odaklı yaklaşımı her zaman ön planda tutarak, süreç içerisinde sektörü domine etmeyi ve pazarın lider firması olarak daha büyük kitleleri kalite, şıklık ve estetikle buluşturmayı hayal etmektedir.